Pro zvětšení penisu – skutečných názorech, jak na to – přísady

 Pro zvětšení penisu - skutečných názorech, jak na to - přísady
 Pro zvětšení penisu - skutečných názorech, jak na to - přísady
[Celkem: 0    Průměr: 0/5]

Gel pro zvýšení penis. Určen pro muže, kteří mají problémy v sexuálním životě. S jeho pomocí zlepšit kvalitu a délku sexuálních aktů. Doplněk pomáhá odvodit mnoho potěšení ze sexu jako muž a jeho partner.

Co je lék – Sizeplus

Složení obsahuje pouze přírodní složky. Kombinace zdrojů vyvinutý africké rady Jihoafrické vědců studovat strukturu pohlavních orgánů mužů v negroidní rasy. Účinek gelu je dosaženo

rostlin:

 • matice Aguaje – dát pružnost pokožky penisu, zvýšit kavernózních těles;
 • lagenariya – podporuje růst mužského orgánu, zvyšuje účinek dalších prvků kompozice;
 • zázvoru –

  11 1  Pro zvětšení penisu  skutečných názorech, jak na to  přísady

  má regenerační účinky na zdraví mužů;

 • Cola ořechy – zvyšuje potenci a sexuální touhu, prodloužit pohlavní styk;
 • bylina Horný koza je afrodiziakem, který zvyšuje velikost penisu, zlepšuje kvalitu spermií;
 • allicin je antibakteriální prvek sloučeniny, která zvyšuje účinnost;
 • Ginkgo biloba normalizuje místní prokrvení;
 • kyselina mléčná má vliv na strukturu kůže mužského orgánu.

Přípravek obsahuje extrakt z Ginkgo biloba.

Pomocné látky – čištěná voda, glycerin, mentol. Dávají potřebné struktury gelu, zdvojnásobení jeho účinnost. V balení je plastová trubice o objemu 50 ml. Chcete-li uložit doplněk je potřeba na tmavém místě při teplotě + 5 až + 25 stupňů. Doba použitelnosti – 36 měsíců od data výroby

.

Vlastnosti –

Růst penisu dochází v důsledku komplexní působení složek. Pozitivní účinky:

 • zvýšení hladiny testosteronu;
 • zvýšit velikost penisu – tento efekt způsobuje silný průtok krve do těla;
 • dosažení čítače erekce;
 • zvyšování vytrvalosti mužů při intimity;
 • prodloužení pohlavního styku;
 • zvýšená citlivost žaludu penisu;
 • možnost získání světlé orgasmu;
 • dává důvěru muž v jejich vlastních schopností.
Doporučit  Eroman - názory, cena, kde koupit, originální, lékárna,

Doplněk zlepšuje sexuální život mužů a žen.

Nejlepší výsledky pozorované v kompletním předmětu aplikaci gelu. Na konci délky penisu se zvýší o 4 cm a šířku 2 cm

Kdo je výrobcem

výrobce se rozumí společnost „Intertorg“, který se nachází v Evropě. To zajišťuje výrobu gelu a jeho dalšímu šíření po celé zemi.

Výhody a nevýhody

Krém má mnoho výhod. Vedlejší účinky a kontraindikace nejsou. Výhody použití:

 • přírodní složení;
 • Klinické studie;
 • prodlouženým zachování výsledku;
 • minimální riziko alergie;
 • nedostatek konzervačních látek v přípravku;
 • možnost použití v každém věku;
 • nešpiní oblečení;
 • zlepšuje kontrolu nad ejakulace;
 • okamžitý účinek.

Před nanesením gelu nepotřebují povolení od lékaře. je kontraindikován v individuální nesnášenlivosti komponentů konstrukce, riziko vzniku alergií, onemocnění krevních cév. To je vzhledem k vlivu peněz v oběhu.

nelze použít gel současně s jinými stimulačních látek.

Gel se nedoporučuje pro použití s ​​jinými stimulačními chemikálie pro potence. Je zde možnost neslučitelnosti jednotlivých složek.

Kdy požádat

13 5  Pro zvětšení penisu  skutečných názorech, jak na to  přísady

je určena k opravě problémů v intimní sféře. Jeho použití je efektivní, pokud:

 • porušení energií;
 • nepřítomnost sexuální touhy;
 • krátký styk;
 • snížená citlivost penisu;
 • malá velikost penisu;
 • absence plného orgasmu;
 • únava v posteli.

Použít gel pro muže starší než 45-50 let. To brání rozvoji bezmocnosti obnovením vaše libido, zlepšení kvality a četnosti sexuálních aktů.

Mohlo by to bolet

V nepřítomnosti vedlejších účinků, nebezpečí poškození z nástroje minimální. Aby se zabránilo alergie Před použitím je třeba zkontrolovat gel. Malé množství se aplikuje na zápěstí nebo koleno. Jestliže se po 30 minutách se nepohodlí, zarudnutí nebo svědění chybí, mohou být použity.

Údaje o předávkování prostředky jsou k dispozici. Riziko výskytu alergických reakcí je snížena při použití gelového přesně podle návodu. Uplatnění více než dvakrát denně může způsobit podráždění kůže svědění, podráždění, přetrvávající erekce. Z tohoto důvodu se nedoporučuje překročit měsíční míru využití dodatku.

Jak používat nástroj

se doporučuje aplikovat na

penisu při erekci nebo několik minut před sexem. Návod k použití: naneste 2-3 ml aplikovaných na kůži penisu. V tomto okamžiku, urychluje absorpci, že je nutné, aby masážní pohyby. Je možné věřit partnera. Tato metoda aplikace zvýší libido a nastaví správnou náladu. Připraveno pro penis mohou použít kondom. Složky prostředku neporušuje integritu výrobku. Em>

Gel -. 1 měsíc

Doporučit  Privado Gel - názory, cena, kde koupit, originální, nebo to stojí za to

Tento gel se aplikuje jednou denně. Pro zvětšení penisu se používá denně. Kurz je 1 měsíc. Na konci budete muset dát pauzu po dobu 2-3 týdnů.

Rozvod nebo pravda: účinnost gelu

Klinická studie ukázala tyto pozitivní účinky z:

  1. 1. týden. Můžete dosáhnout stabilního erekce. zvětšení penisu na 1-1,5 See
  2. druhý týden. Zvyšovat odolnost. Zvýšená citlivost hlavu penisu. Penis se prodlouží o 2-2,5 See
  3. 3. týden. Penis roste 4 cm a houstne. Výdrž mužů zvyšuje lože.
  4. 4. týden. Vzhled sebevědomí, roztržení energie. Sex se stává prodloužena. Vysoká úroveň potěšení z intimity u obou partnerů.

OL>

V rámci výzkumu, pozitivní výsledky byly zjištěny u více než 95% mužů. Nežádoucí účinky byly přítomny.

Znalecké posudky –

zásadní pro muže všech věkových kategorií. Po 45

9 1  Pro zvětšení penisu  skutečných názorech, jak na to  přísady

letech snížené libido, snížené hladiny testosteronu, vyvinout první porušení potence. U mužů v tomto věku ukazuje pozitivní výsledky po měsíci používání. Osoby mladé lidi gel pomáhá překonat strach ze sexu, k relaxaci. Hlavním pravidlem je nepoužívat nástroje více než jednou denně. V opačném případě můžete obdržet bolestivou erekci, trvající po konci.

Nesterov A. P., urolog

doporučuji gel pro zákazníky, kteří mají problémy v posteli. Účinek je patrný z první žádosti. Po 2-3 týdnech se jejich sexuální život se zlepší. je non-chirurgické prostředky zvětšení penisu. V důsledku uplatnění předmětu gelových penisu růst o 2-4 cm

Lagutenko N. V., lékař-sexuolog

Nemovitý recenzí muži

Rozhodnuto diverzifikovat intimní život. První aplikace pozitivního účinku se necítil. O týden později se orgasmy stala jasnější, a penis je citlivější. Na konci kurzu můj penis se rozrostla o 3 cm I teď dala pauzu použít gel, ale bude to určitě znovu použít.

Dmitry, 35 let

V nedávné době se stalo více vynechává v sexu. Přečtení recenze on-line, jsem se rozhodl zkusit. Na první den, sex trval o něco déle než obvykle, a rozhodl jsem se vzít celý průběh aplikace. Na konci si všiml, že zadní libido, potence byla obnovena, a stal jsem se silnější v posteli. Sexuální život se stal pravidelným. Po prvním roce, další měsíc prošel, a výsledek nezmizela.

Doporučit  Maral Gel - kde koupit nejlepší, lékárna, obchod, cena

Vladimir, 47 let

Náklady

V ceně nástroje je dána jeho poskytovatele. Obvykle gel je o dva tisíce les. Tato cena je uvedená výrobcem a podléhají možná sleva. Při uplatňování nákladů se může zvýšit v důsledku nákladů na dopravu. Kurýrní služby se platí navíc.

Náklady na gelu je jednotná pro všechny země SNS. Zvýšení cen výrazně, když si objednáte doručení z jiné země. Je výhodnější objednat na internetových stránkách Europen dodavatelů. Tím se zkracuje doba dodání

Jak nakupovat výnosnější

Na oficiálních stránkách výrobce gelu se často konají slevy a akční nabídky. V tomto okamžiku nástroj je možné zakoupit za pouhých ….. cena může být změněna na základě rozhodnutí dodavatele. Aby bylo možné koupit gel se slevou, každý den musíme prohlédnout na webových stránkách výrobce.

Sells

Jak rozpoznat padělek

původní produkt je plastová trubka černé barvy s tištěnou názvem gelu. Je třeba zadat datum výroby, skladování a skladovacích podmínkách. Výsledkem použití originálu viditelný z první žádosti. Chcete-li zakoupit potřebný pouze na oficiálních stránkách dodavatele. Nákup v jiných internetových obchodech zvyšuje riziko padělky.

Anonymní objednání a doručení

objednávání zboží je vyrobeno anonymně. Pro více soukromí smí provést platbu osobně kurýra. Výrobek je dodáván v tmavě balíku aby viděli, co je v něm, je nemožné. Kurýr je informován pouze o částku, kterou potřebujete.

Aplikace zcela bezpečný, odložit na její pořízení není nutné. Gel eliminuje problémy pohlavní oblasti. Vhodné pro páry, kteří chtějí experimentovat v posteli. Pro víry ve výhody gelu si můžete přečíst recenze on-line nebo si vyžádat radu u urologa.

Anežka Marešová
About Anežka Marešová 157 Článků
Vypadá to, že to může být klamání, když přijde Anežka Marešová, ale možná nejdůležitější je to, že je to zdvořilý a zábavný milující. Samozřejmě, že je také flexibilní, sdílený a metodický, ale je mnohem méně prominentní, zvláště ve srovnání s impulsy, dobře. Jejich zdvořilost, nicméně, je to, co je velmi miloval. Přátelé se často spoléhají na svou objektivitu vždy, když potřebují pomoc nebo pomoc. Nikdo samozřejmě není dokonalý a Katie má zkažené nálady a dny. Její náročná povaha a vztek představují spoustu problémů a negativně ovlivňují vše kolem. Naštěstí její zábava milující příroda pomáhá ujistit se, že v těchto dnech je jen málo a daleko.