Squeeze Station – názory, cena, kde koupit, koupit nyní

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]

K dispozici jsou argumenty o tom, co je kaše je vhodná pro krmení dětí první rok života: konzervované, homogenizuje nebo připravené máma. A že i druhá varianta má své klady a zápory, ale měkký obal pouzdro je stejně tak vhodný pro krmení. Pokud jste se rozhodli připravit dítě pyré, nevyhnutelně vyvolává otázku balení pyré.

Pyré v měkkém obalu sáčku nebo doypack

Děti milují ovocné pyré v flexibilních obalů doypack. Někdy notoričtí „masožravci“ lze přesvědčit, aby jedli ovoce pouze prostřednictvím tohoto balíčku. Tyto doy-packy jsou pohodlné doma i na cestách, a na procházku.

Store bramborová kaše v Doy-pack je pohodlné, ale není levná. Existuje nějaká alternativa? Nejlepší smoothie recepty pro děti

balicí stanice z Infantino DOY baleních

Stanice pro balení potravin v domácnosti Squeeze Station Infantino čerstvé produkuje krémů, šťávy, ovocné a zeleninové pyré a zabaleny v opakovaně použitelné kapacity láhve 130 ml na jedno použití DOY-Pack s kapacitou 118 ml. Je jedním z nejpohodlnějších, hygienických a populární po celém světě stanic.

Jedním stisknutím Station, ovocné a zeleninové pyré, želé a šťávy jsou baleny v měkkých lahví pro opakované použití a jednorázové měkké balicí Infantino. Ukládání balené potraviny může být až 2 dnů v chladničce, nebo až 2 měsíce v mrazáku, odmrazování podle potřeby pod tekoucí teplou vodou, nebo při pokojové teplotě.

Doporučit  Arthromagic Caps - Jak to funguje? Jaké jsou názory

Hlavní nevýhodou stanice -. jednorázové použití měkké sáčky Doy-pack a možnost balení pouze v určeném nádraží, stejně jako nemožnost použít vak balení dalších značek

Vaky jsou prodávány samostatně – sada 50 čajových sáčků náklady 10. $ Není rozpočet. Stanice sama balení 10 tašky a opakovaně použitelných lahví v soupravě v hodnotě více než 50 $ Lze zakoupit u nás internetových stránek a ruských představitelů značky Infantino (USA). Níže je uveden odkaz na levného čínského analogové stanice Infantino na aliexpress.

American opakovanému použití stojacích sáčků se zipem zámkem

Američané mají jiné možnosti, které lze zakoupit na Amazonu a to buď přímo, nebo přes zprostředkovatele. Upozorňujeme, že none k dispozici na trhu, opakovaně použitelných balíčků nejsou kompatibilní s Squeeze stanice ke stanici, kterou jsme diskutovali výše. Až na to, integrovaný proces přípravy a balení.

Balíky Doy-pack od Dětská Breezza

10 sáčků Doy-pack od baby Breezza prodává za cenu $ 9,99 Amazon. Bylo by to drahé, ale (!) Tyto tašky postavit se vak pro balení dítě pyré jsou k opakovanému použití . Plnění sáčků a oplachování zbytek z pyré, se obvykle provádí z boku, rozepínat speciální zip-lock.

Doy-pack s zip-lock ChooMee

Vratná tašky na ChooMee kojeneckou výživu se liší od jasných návrhů konkurence a speciálních silikonových trysek. Z názorů zákazníků je zřejmé, že příloha je velmi užitečným doplňkem, zejména pro malé labužníky, kteří ještě nejsou schopni nezávisle nastavit průtok rmutu při použití Doy-pack. Nicméně, jsou snadno promazyvaetsya a někdy vyžadovat výměnu (srovnatelný s silikonové bradavky pevnosti).

Zip-lock na doypacks ChooMee zcela vodotěsný. Byl to double a velmi silný.

Sada 8 měkkých balíčků pro dítě pyré s zip uzavíracím cenu $ 19,99. Existuje levnější možnosti.

Stand up sáček a ZIP zámek Squooshi

Squooshi znovu použitelné obaly mohou být vyplněny analogicky s jinými obaly s zipu, nebo pomocí speciálního čerpací stanice – prvek podobající injekční stříkačky. Sada 6 ks bude stát $ 12,99 a 6 balíčků čerpací stanice. – 24,99 $

Doporučit  PsoriControl-lékárna, skutečné názory, koupit nyní, cena

Squooshi balení trochu více objemu než DOY-balení jiných značek.

Reusable sáček Dr.DUDU

Obaly pro dětská výživa Dr. Dudu je jedním z nejvíce rozpočtu – balení 8 s dvojitým zipem zámkem stojí $. 10 Standardní množství je 5 oz, což je přibližně 150 ml.

Vratná balení dalších značek

Ekologické tašky pro kojeneckou výživu s zip-lock ve výšce módy ve Spojených státech, tak existuje mnoho podobných možností jiných značek: WeeSprout, cukrovinka tašky, opakované použití dětská výživa od Kirecoo, Jungle Squeez …

Většina zboží je nejjednodušší koupit na Amazonu sami nebo přes prostředníka.

Měkký obal pro dětskou výživu BEABA Babycook

Silikonové obaly na jedno použití pro dětskou výživu BEABA Babycook

Pokud nechcete, aby si s jednorázových obalech nebo nákupy ze zahraničí, můžete použít kontejner-pohár pyré BEABA Babypote. Tato silikonová Cup pyré, s objemem 150 ml. Nevýhody:

  • cena;
  • nepříjemná plnění a praní;
  • nemožnost zamrznutí, který je opačný snadno realizovat v běžných doypacks.

pouze v ceně – více než 600 rublů. a ne příliš pohodlné plnění a mytí, stejně jako nemožnost zmražení ve srovnání s pytlů s zipem.

Reusable sáček balení uložit dětská výživa Šťastné dítě

k opakovanému použití lžíce pack pro dětská výživa šťastné dítě prodávány samostatně.

Hlavní nevýhodou sáčku balení z šťastné dítě, pouze opakovaně použitelný stand up sáčku, zastoupená na ruském trhu v okamžiku, kdy je zip-Lok double, a někdy sety libovolně zveřejněny. Zejména při vysokém tlaku a maximální náplní. Dávkové kapacita je 180 ml. Hlavní výstup z této situace – naplnit balíčky 2/3, nic víc. No, nebo použít zahraniční protějšky. Koupit postavit sáček s úložným Zip zámek dětská výživa šťastné dítě

Mít šťastné dítě a dalších zajímavých zařízení:. Lžičkou trysky pro stojacích sáčků a hubiček standardních lahví s vodou, která se promění jakoukoli láhev na krmení pohár-pot

Doporučit  Má Keto Palivové Pills funguje? Hodnocení, Vedlejší účinky 2018 !!

čínských tašek pro opakované použití pro dětskou výživu

Čínský, jako vždy, nezůstává pozadu celosvětovým trendem pro vlastní vaření zdravé pro dítě a propustila všechny druhy zařízení pro snadné skladování a spotřeby různých pyré a krémů.

Analog stanice Infantino balení a obalů pro její

Podobně jako u amerického stanici balení Squeeze Station Infantino čerstvé a levné dalších pytlů pro balírny Infantino.

levné opakovanému použití přívěšek balíčky pro pyré

Velké (380 ml), znovu použitelné pouzdro na obaly pro dítě pyré ve tvaru zvířat jednotlivě

pro opakované použití, přívěšek Balení 200 ml jednotlivě ve tvaru zvířat s Karabinky pro upevnění

10 znovu použitelné pouzdro balení pro uložení mateřské mléko a bramborová kaše, lžící v soupravě.

tohoto prodejce balíčky s zip-lock různých velikostí – od 40 do 170 ml a nejvyšším hodnocením. Na DOY baleních, jako je americký Amazon, je překvapující. Nicméně, bez vhodný pro zásilku je vyrovnat se s touto skutečností.

Nejpopulárnější, optimální k poměru cena / kvalita pro opakované použití, přívěšek balíčky pro pyré s uzávěrem na zip. Zahrnuto 8 ks kapacitu 150 ml.

Stand up vak pro dětskou výživu novým, musí mít

Vyplnit v měkkém obalu na dětskou výživu s zip-lock může být cokoliv! Ovoce, maso, zeleninové protlaky, obiloviny, smoothies, jogurt, měkký sýr a mnoho dalších

Výhodně, se vaří sám mami sám reguluje množství soli, cukru, jinými sladidly nebo konzervační látky, rovnováhu tuků, bílkovin a sacharidů. Je ta správná výživa pro děti!

Store úpravu a balení podle matka kaše se doporučuje, ne více než 2 dny v chladničce a 2 měsíce v mrazáku.

To není překvapivé, že se postupně měkké balíčky pro dětskou kaší stala „musí mít“ a ruská maminka.

Podělte se o své nápady a recepty pyré pro malé vybíravý!

Anežka Marešová
About Anežka Marešová 175 Článků
Vypadá to, že to může být klamání, když přijde Anežka Marešová, ale možná nejdůležitější je to, že je to zdvořilý a zábavný milující. Samozřejmě, že je také flexibilní, sdílený a metodický, ale je mnohem méně prominentní, zvláště ve srovnání s impulsy, dobře. Jejich zdvořilost, nicméně, je to, co je velmi miloval. Přátelé se často spoléhají na svou objektivitu vždy, když potřebují pomoc nebo pomoc. Nikdo samozřejmě není dokonalý a Katie má zkažené nálady a dny. Její náročná povaha a vztek představují spoustu problémů a negativně ovlivňují vše kolem. Naštěstí její zábava milující příroda pomáhá ujistit se, že v těchto dnech je jen málo a daleko.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*