Uniderm – recenze, cena, kde koupit, koupit nyní

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]

Smetanové Uniderm je prostředek, protizánětlivých, antidotnogo akce s širokým spektrem použití při léčbě onemocnění, různých etiologií. Podrobný popis charakteristik léků pomůže zkoumat základní vlastnosti léků.

farmakologické vlastnosti, složení a vydání

Action Uniderm na základě účinné látky mometazon hormonální původu, která produkuje syntézu prostaglandinů uvolňováním kyseliny arašídové. Absorpce léčiva je malý a omezuje obsah látky v krevním řečišti je pozorována ve výši 0,4% po 8-10 hodin.

Složení Uniderm založený na kombinaci následujících složek:

 • mometasonfuroátu;
 • monostearát glycerolu;
 • oxid titaničitý;
 • stearylalkohol;
 • vazelína;
 • kosmetický vosk;
 • čištěná voda;
 • kyselina fosforečná.

Lék je uveden ve formě krému průsvitných barev, baleno v hliníkových trubek s kapacitou 15 až 30 gramů.

Účel, omezení pro příjem, nežádoucí účinky

Smetanové Uniderm má široké využití a účinné pro takové svědectví, které mají být použity:

 • odstranění svěděním během akutních dermatóz;
 • akutní psoriáza, seboroická atopická dermatitida.

Intranazální podávání léku zahrnuje léčbu následujících onemocnění:

 • akutní fázi alergické rinitidy;
 • sinusitida při současném podávání antibiotik;
 • preventivní opatření v rozvoji rýmy.

Droga má také řadu kontraindikací:

 1. pityriasis rosea;
 2. přítomnost syfilis;
 3. dermatitida orální typu;
 4. infekční onemocnění kůže;
 5. období po očkování;
 6. novorozenců a kojenců do 6 měsíců;
 7. doba březosti dítěte;
 8. krmení kojení;
 9. Akutní forma tuberkulózy;
 10. alergické reakce na aktivní léčivo;
 11. individuální citlivosti na složky.

Pokud používáte krém Uniderm mohou vznikat nežádoucí účinky následujícího charakteru:

 • alergické reakce (kopřivka, svědění);
 • Akutní forma folikulitida;
 • akné na obličeji;
 • nadměrná pigmentace kůže;
 • atrofické změny v kůži;
 • alergická dermatitida;
 • pocení nemoc.

Výskyt negativních příznaků po aplikaci léku zahrnuje přerušení krému a přijímat kvalifikovaná doporučení lékaře!

Doporučit  Hyalurolift - recenze, komentáře, cena, sérum

Způsoby léků

Manuál na využívání externích Uniderm předpokládá používání léků. Krém nanáší v tenké vrstvě na čistou suchou pokožku 1-2 krát denně. To není zvýšit plánované dávkování, protože léky má hormonální původ.

Použít Uniderm během těhotenství a kojení se nedoporučuje. Jako účinné složky přípravku obsahuje složky systémové expozice, které mohou mít nepříznivé účinky a vliv na vývoj nenarozeného dítěte. Krém je nežádoucí pro děti do 6 měsíců.

Předávkování se vyznačuje útlaku nervového systému a výskytem adrenální insuficience. V tomto případě se doporučuje symptomatická léčba a obnovení rovnováhy elektrolytů.

Lék je možné zakoupit v lékárně, pouze pokud existuje zvláštní předpis od svého lékaře. Doba použitelnosti 2 roky od data výroby. Po uplynutí doby aplikace je přísně zakázáno! Skladovací podmínky při teplotě 15-25 stupňů na suchém a tmavém místě nepřístupném dětem.

Další pokyny a analogy

Interakce s jinými léky krému není kontraindikováno, ale neměly by zároveň používat i jiné krémy pro vnější použití. Kombinace léků s alkoholem nemá prokázaly klinické údaje o účincích léků.

V ceně smetany Uniderm je v přijatelné rozmezí je 120-150 rublů v závislosti na oblasti země a stavu sítě lékáren. Náklady na drogové nízký ve srovnání s jeho účinnost při léčbě mnoha kožních onemocnění!

V přítomnosti některých údajů si můžete snadno vyzvednout blízké analogy Uniderm popsané v následujícím seznamu.

 1. Aweart. Jedním z nejúčinnějších analogů Uniderm kortikosteroidy původu. Droga je prezentována ve formě mastí pro místní použití a efektivní pro různé dermatologické patologie zánětlivého charakteru k odstranění závažné svědění. Kontraindikace: Alergie, růžovka, těhotenství, kojení, tuberkulóza, syfilis, děti do 2 let. V ceně 220-230 rublů.
 2. Beason. Levný prototyp Uniderm protialergické účinky. Základní materiál Atamazon poskytuje účinnost a hormonální původ léku. Indikace: onemocnění kůže různých typů v akutní fázi onemocnění. Lék se v průběhu těhotenství, kojení, alergie, virovými infekcemi, periorální dermatitidy nedoporučuje. Cena je 40-50 rublů.
 3. Gitan-N. Blízkou náhradu originálu ve formě krému, který obsahuje shodné účinné složky. Aplikace medicína je léčba lupénky, seboroické a atopické dermatitidy. Kontraindikace: těhotenství, kojení, alergických příznaků, syfilis, tuberkulóza, pityriasis rosea, plísňové kožní léze, věkové skupině dětí do 2 let. Cena 150-160 rublů.
 4. Tento roztok. Efektivní analog Uniderm s účinnou látkou kortikosteroidy původu. Droga je předepsán pro vývoj těžkých dermatologických stavů u komplikovaného tvaru. Kontraindikace: těhotenství, kojení, syfilis, tuberkulóza, otevřené rány na kůži, rakovina procesy, trofické vředy, věkové skupině dětí do 2 let. Cena 50-70 rublů.
 5. Elokom.One z nejlepších synonym Uniderm prezentován jako krému, masti a pleťové vody. Indikace: k eliminaci zánětlivých projevů v akutním období trauma.The léku se nedoporučuje u alergií, děti do 2 let. Cena 420-450 rublů.
 6. OL>

  Výměna originálu příslušného ekvivalentu by měla být schválena lékařem, který doporučí efektivní a bezpečný nástroj!

  Recenze

  Recenze krému Uniderm mít pozitivní odezvu při léčbě různých kožních onemocnění. Většina lidí, kteří používají drogy, říká jeho vysokou účinnost při léčbě těžkých forem lupénky, ale mnozí spotřebitelé se obávají používat léky na dlouhou dobu kvůli hormonální původ medicíny. Dermatologové předepsat glukokortikoid činidlem v přítomnosti jasně uvedeno pro použití.

  Můžete zanechat svůj názor na smetaně Uniderm, budou užitečné pro ostatní uživatele webu!

  Uniderm je číslo hormonálních metod s vysokým stupněm účinnosti použité při léčbě různých kožních onemocnění. Droga má dostatečný počet vrstevníků a pozitivní zpětná vazba o používání léků. Účinnost léků závisí na dodržování dávkování a správné přiřazení připojení!

Doporučit  Slim Pectin - názory, cena, kde koupit, koupit nyní
Anežka Marešová
About Anežka Marešová 187 Článků
Vypadá to, že to může být klamání, když přijde Anežka Marešová, ale možná nejdůležitější je to, že je to zdvořilý a zábavný milující. Samozřejmě, že je také flexibilní, sdílený a metodický, ale je mnohem méně prominentní, zvláště ve srovnání s impulsy, dobře. Jejich zdvořilost, nicméně, je to, co je velmi miloval. Přátelé se často spoléhají na svou objektivitu vždy, když potřebují pomoc nebo pomoc. Nikdo samozřejmě není dokonalý a Katie má zkažené nálady a dny. Její náročná povaha a vztek představují spoustu problémů a negativně ovlivňují vše kolem. Naštěstí její zábava milující příroda pomáhá ujistit se, že v těchto dnech je jen málo a daleko.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*