Vitaelife Pharma Vitamin D3 – názory, komentáře, cena,

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]

Vitamin D3 je tuk – sloučenina rozpustná skupina D, který má významnou význam pro normální funkci těla, zejména nezbytných pro zdraví a rozvoj kostní tkáně. Tento prvek je produkován v lidském těle, zejména na kůži vystavenou slunečním paprskům. S ohledem na tuto skutečnost, že obyvatelé severních regionech mají často nedostatek D3 by měla pravidelně jíst potraviny, které jej obsahuje, obdrží ji tedy z vnějšku. Často příjem vitaminu jmenován další drogy.

Proč potřebujeme vitamín D3

„Solar“ vitamin se podílí na řadě procesů v těle, ale nejdůležitější pro normální fungování těchto systémů?:

 • Bone. Pomáhá absorpce takových minerálů jako je vápník, hořčík a fosfor, které je pro normální tvorbu kostí a zubních tkání a jeho posílení velmi důležité.
 • Immune. Kostní dřeně a jejich normální činnosti je přímo závislá na D3, protože je zodpovědná za produkci imunitních buněk.
 • nervového. Prvek napomáhá k udržení požadované koncentrace vápníku v krvi, který je zodpovědný za přenos nervových impulsů. Kromě toho, vitamín obnovuje ochrannou vrstvu nervů, a proto je často používán k léčbě závažných onemocnění CNS, zejména roztroušené sklerózy.

Je také důležité poznamenat, že je důležité, vitaminu pro růst a obnovu buněk, a také při prevenci tvorby abnormálních molekulárních vazeb, nádorových procesů a onemocnění kardiovaskulárního systému. Tam je vědecké potvrzení účinnosti D3 ve zpomalení růstu nádorů prsu a prevenci aterosklerózy.

A konečně, musíme říci o významu vitamínu do žláz s vnitřní sekrecí. Stabilizuje syntézu inzulinu a, v důsledku toho, normalizuje hladinu glukózy v krvi. To je zvláště důležité pro osoby s predispozicí k diabetu.

Použití kapalného vitaminu D3

Dlouhotrvající nedostatek vitaminu D3, což znamenalo dlouhé chladné období dochází téměř každý Rus, může vést k velmi smutné následky. Samozřejmě, můžete doufat, že doplnit své minimální rezervy přes jídlo, ale je lepší si koupit tekutý vitamín v lékárně a vzít to každý den v závislosti na předepsanou dávku. Obzvláště důležitým prvkem pro přijímání dětí a žen, ale u mužů deficitu je rovněž vysoce nežádoucí. Uvažujme v detailu, co to je, vitamin D3, každá skupina populace.

Vitamin D3 pro ženy

Vitamin D3 žen nemůže být nahrazen jiným připojením, ale proto, že pokud nechcete dostat na slunci, nezapomeňte vzít to navíc!

Vitamin D3 je často nazýván „hormon zdraví žen“. A tady je důvod, proč:

 1. V průběhu menstruace z těla uvolňuje velké množství vápníku, ale proto, že jeho správné trávení, která pomáhá předmět se jedná, má mimořádný význam. To umožňuje nejen kosti, aby zůstaly pevné a zdravé, ale také posiluje vlasy a nehty.
 2. V období nést dítě D3 také hraje zvláštní roli pro ženy, protože pomáhá správnou tvorbu zdravé kosti v zárodku. V období kojení, matka, opět se nesmí zapomenout na dodatečné příjem vitaminu, aby nedošlo k provokovat svého schodku pro sebe.
 3. Kromě toho, vitamín je velmi nutné a v průběhu menopauzy, protože v této době zvyšuje pravděpodobnost vzniku osteoporózy – křehké kosti, D3 také výrazně snižuje pravděpodobnost vzniku tohoto onemocnění
 4. .

 5. Tento minerál také pomáhá udržovat zdravou úroveň metabolizmu v důsledku normální absorpce fosforu. Na druhé straně, řádný metabolismus, který je efektivní absorpce užitečných prvků a rychlou úlevu od škodlivých toxinů, pomáhá žena zůstat štíhlý a krásný, protože stav střev se vždy projeví na kůži.
 6. příznivý vliv na nervový systém je také důležitý příznivý účinek vitaminu D3 pro ženy, protože krásné polovina lidstva je méně emocionální stabilita než u mužů.
 7. OL>

  Vitamin D3 pro muže

  A v mužském těle vitamin D3 hraje velmi důležitou roli. Ve své dlouhodobé deficit bude člověk jednoduše přestává být muž, svaly ochablé, sílu a tón ztratila, stejně jako libido.

  Nyní se podívejme, proč je třeba vitamín D3 pro silné poloviny lidstva:

 • Za prvé, samozřejmě, k udržení vytrvalost. Zdravé silné kosti rovnat silné zdravé svaly, že většina mužů, samozřejmě chcete mít.
 • Za druhé, prvek má obrovský vliv na hladiny testosteronu. Skutečnost, že nedostatečný příjem nebo nesprávné vstřebávání vápníku testosteronu přebírá „povinnosti služby“ kostí. D3 také uvolňuje testosteron z této práce, takže to může být hormonální role. Výsledkem je stimulována libido, snižuje pravděpodobnost vzniku onemocnění urogenitální systém a impotence.
 • Za třetí, vitamin se podílí na procesu přeměny v méně aktivních forem estrogenu. To je ženský hormon, který se však vyrábí v mužském těle. Jejich nadměrné hromadění a aktivita vede ke snížené libido a obezitě.
Doporučit  Squeeze Station - názory, cena, kde koupit, koupit nyní

Upozornění! Pro silné poloviny lidstva je zvláště důležité a majetkem vitaminu aby se snížila pravděpodobnost vzniku onemocnění kardiovaskulárního systému, stejně jako mužský úmrtnost na infarkt je výrazně vyšší než u žen.

Vitamin D3 pro děti

konečně zabývat otázkou, jaký význam má tekutého vitaminu D3 pro děti. Je třeba říci, že dnes tento element je přiřazen k dítěti téměř od narození. Zvlášť přísně nutné dodržovat denně, pokud se dítě narodilo v chladném období.

Co je důvodem pro D3, a to i novorozenci? Podívejme se:

 1. Jak již bylo zmíněno výše, vitamin D3 je zodpovědný za zdravou kosterní soustavy a jejího vývoje. To je důvod, proč je tento prvek je nesmírně důležité v době růstu. Novorozenec nemá zásoby této položky tak, aby dát vitamín opravdu nezbytné, protože v prvních dnech života, jinak by třetí měsíc bude pozorovat první příznaky křivice.
 2. Stojí za připomenutí, že je důležité prvku pro rozvoj imunitního systému, že dítě není vytvořený. Tak, dávat dítěti vitamin, nejen pomůže růst jeho kosti, ale také vás chrání před infekcemi a viry.
 3. Nervový systém dítěte je také není zralý, a D3 pomáhá jeho správný vývoj.
 4. OL>
  Jak můžete vidět, že přítomnost vitamínu ve stravě dítěte je obzvláště důležité, protože je zodpovědný za normální vývoj klíčových systémů a kostry. Tak ji přiřadit od prvních dnů života správně.

  Nebezpečí vitaminu D3

  Nicméně, s takovými různých užitečných vlastností bodu, kdy je obdrželi, což je velmi důležité vzít v úvahu mnoho jemností, takže použití nestane škodlivé.

  První Jemnost je, že D3 je vitamin rozpustný v tucích, to znamená, že ve vodě není rozpustná, a proto je jeho množství nemůže být výstup v ledvinách, a tato situace představuje pro tělo je vážné riziko, které v případě batolat vede k nenapravitelné následky.

  Počáteční příznaky hypervitaminózy – ztráta chuti k jídlu, bolest břicha, nevolnost, zvracení, pak je celková slabost, začne hubnutí, existuje několik nevyřešených vývoje. Vápník se hromadí v přebytku a začne se ukládají na vnitřních orgánů, taková situace může způsobit ateroskleróza (nedostatek hořčíku je pravděpodobnost vzniku se zvyšuje onemocnění mnohokrát). Souhlasíte s tím, že je to úžasné, že mírné dávky vitaminu chránit proti ateroskleróze a nadbytek, naopak, je to vyvolalo.

  znamená, že správné použití vitaminu D3 v léků je velmi důležité. Ve správném dávkování nemůže poškodit tělo, pokud budete mít to více, než je požadováno bude mít za následek hypervitaminózu, škodu, kterou je obrovská.

  Bohužel, lékař není vždy schopen určit správné dávkování, protože každý jednotlivý subjekt je na prvním místě. A za druhé, lékař nemůže vědět, kolik času strávíte na slunci, kolik vitamin nezávisle syntetizuje své tělo, stejně jako druh jídla, které jíte. Samozřejmě, že jsou k dispozici důkazy shromážděny statisticky, ale statistiky jsou někdy špatně, takže pokud si všimnete zhoršení zdravotního stavu nebo vaše dítě po předepisování vitaminu D3, ihned kontaktujte svého lékaře.

  Upozornění! Požadavky na hypervitaminózy mohou být: deficit proteinu, nadbytek vitamínu A a C, genetická predispozice k přecitlivělosti na vitamin D.
  Je také pozoruhodné, že děti s křivicí jsou zvláště citlivé k nadměrné vitaminu D3, a proto, že při léčení tohoto onemocnění musí být doprovázeno příjem tohoto prvku, by měly být pravidelně prováděny testy jeho udržení v těle.

  Jaké potraviny obsahují vitamin D3?

  -li v zimě dodatečný příjem vitaminu D3 je dobrým zvykem, léto, (ne bez předchozí konzultace s lékařem, samozřejmě), to může být upuštěno. Nicméně, zapomenout na výrobky, v nichž je prvek obsažené ve velkém množství, za to nestojí.

  Zde vegani budou zklamáni, protože všechny výrobky jsou Champions k obsahu vitamínu jsou živočišného původu:

 • Červený kaviár. Na lžíci obsahuje 0,02 mg tohoto vitamínu.
 • Vejce. Mnohem dodavatel náklady na DMZ. Nejvyšší koncentrace v žloutku obsahuje pouze jednu 0042 mg vitaminu. Ale nezapomeňte, že vejce mají vysoký obsah cholesterolu, a tak není příliš chudá na tomto výrobku.
 • Hovězí játra. V hotových 100 gromovoy dávkách 0,053 mg vitaminu, a i když výrobek není pro každého jíst alespoň občas stojí za to, protože je to také s vysokým obsahem bílkovin, železa a vitaminu A. Ale opět, jako s vejci, má cholesterol, takže to není horlivý.
 • akné. Love válce? Dobrou zprávou je 100 gramů úhoře téměř 5 mg D3! Je to opravdu hodně, takže ke zneužívání tohoto produktu, neboť není nutné, protože jinak to může vyvinout hypervitaminóza. Ale stále pěkné myslet si, že slouží vaše oblíbené sushi o víkendech není neodpustitelné slabosti, ale léčebný postup.
 • sardinky. Tato ryba je také bohatá na D3, 100 gramů 0,5 mg. Mimochodem, obsahuje také zdravé omega-3, vápník, draslík, železo a mnoho dalších vitaminů, makro -. a stopové prvky
Doporučit  Revitaprost prostaty - skutečné názory, jak na to - přísady

Navíc vitamin D3 je obsažen v dostatečném množství v mlékárně výrobky – sýry, tvaroh, máslo. Nicméně, stále ve spravedlnost je třeba poznamenat, že v rostlinné říši mají své mistry na obsahu D3 je na houby shiitake (0,3 mg na 100 gramů) a sójové mléko (0,12 mg v jednom poháru). Kromě toho, že je přítomen v brambory, ovesných vloček a různé zeleniny.

Jak se vitamin D3

Nakonec zvážit účinné léky na D3 a statistických dávkami vitamínu, ale pamatujte, že je to v žádném případě není návodem k jednání, ale pouze úvodní informace, které bude také přítomen v každém návodu k D3. Mimochodem, léky jsou k dispozici v různých formách, jako jsou kapky, tablety, kapsle.

TOP 5 Nejoblíbenější produkty vitaminu D3:

 • Akvadetrim. Přírodní vitamin DZ. Lék je vhodný pro lidi všech věkových kategorií, ale zaměřil na mladší děti. On je často jmenují pediatrů. K dispozici ve formě kapek, jedna kapka obsahuje Denního dětského dávku 500 IU.
 • Vigantol. Lék je k dispozici ve formě olejového roztoku, každá kapka, opět, dávka je 500 IU. Stejným způsobem jako Aquadetrim může být užíván v čisté formě a mohou být rozpuštěny ve vodě nebo v mléce. Aktivní složka je stejná – přírodní D3. Děti jsou obvykle předepsán tento přípravek používat.
 • Alpha D3-Teva. Vitamin D3 kapsle s olejovém roztoku. Dávka je jedna tobolka – 0,5 ug. Aktivní složkou léku je alfakalcidol, syntetický analog D3. Lék je určen pro obnovení rovnováhy vápníku, nejlépe z jeho absorpce v gastrointestinálním traktu, čímž se snižuje účinnost tzv Village-hormon, který inhibuje tvorbu kostí.
 • Vitrum Vápník + Vitamin D3. Integrovaný produkt, k dispozici v tabletách. Jedna tableta obsahuje 1,25 g uhličitanu vápenatého a 200 IU vitaminu D3. Jmenován jako preventivní opatření pro lepší absorpci doporučuje pít kyselé nápoje. Kompletní analog léčiva pouze ve formě žvýkacích tablet Calcium D3 Nycomed Forte. Tyto systémy se doporučuje zejména u žen.
 • Vitrum Osteomag. Další komplexní přípravek obsahuje 200 IU vitaminu D3, 600 mg vápníku, a také hořčíku (40 mg), zinek (7,5 mg), bór (250 mcg), měď (1 mg), mangan (1,8 mg). Obvykle předepsán k mužům.
Doporučit  Biorecin - vrásky, skutečné názory, jak na to - přísady

Dávejte pozor na to, že vitamin D3 je lepší kombinovat s příjmem vitamínu A, a kyseliny askorbové. A děti mladší než 2 let je vhodné, aby se vitamin bez vápníku
Statistické dávky vitaminu D3 jsou uvedeny v následující tabulce:. Podmínky
primasutra
dosaditi
pro předcházení 500 prov
pro léčbu рахита2000-5000
Mastrolia
pro профилактики300-500
Mastrolia
pro mechanioreceptors
přísně individuálně

Individuální dávka pro Vás bude určovat svému lékaři:

 1. Děti od 3 týdnů věku k prevenci jmenovat 500 IU denně nebo 1000 IU denně v období od října do dubna včetně.
 2. Léčba

 3. Děti křivice jmenoval 2000-5000 IU denně po dobu jednoho měsíce a půl. Pravidelně, když se to zdá testovat na nepřítomnost hypervitaminózy.
 4. Pro léčbu jiných onemocnění, u dětí a dospělých (vitamín předepsaných jako další terapie u tuberkulózy, lupus, poranění charakter, atd) je dávka stanovena individuálně.
 5. Běžná vstupné pro dospělé je 300-500 IU denně během podzim-zima období.
 6. OL>
  Důležité! Při přijímání projímadla vstřebávání vitaminu D3 je
  zlomený Proč je třeba vitamín D3 – pohled na videu!
  Vitamin D3 – velmi důležité pro naše tělo prvek. Dostatečná její obsah je důležitý pro ženy i muže a děti. Nicméně, dávka vitamínu D3 je základním kamenem mezi poškození a spojení přínosů. Jeho přebytek, stejně jako jejich nedostatek může způsobit vážné problémy. To je důvod, proč brát tyto léky by měly poradit se svým lékařem a pečlivě vybírat jednotlivé dávky. Autor: Redakce TutKnow.ru loading …

Anežka Marešová
About Anežka Marešová 157 Článků
Vypadá to, že to může být klamání, když přijde Anežka Marešová, ale možná nejdůležitější je to, že je to zdvořilý a zábavný milující. Samozřejmě, že je také flexibilní, sdílený a metodický, ale je mnohem méně prominentní, zvláště ve srovnání s impulsy, dobře. Jejich zdvořilost, nicméně, je to, co je velmi miloval. Přátelé se často spoléhají na svou objektivitu vždy, když potřebují pomoc nebo pomoc. Nikdo samozřejmě není dokonalý a Katie má zkažené nálady a dny. Její náročná povaha a vztek představují spoustu problémů a negativně ovlivňují vše kolem. Naštěstí její zábava milující příroda pomáhá ujistit se, že v těchto dnech je jen málo a daleko.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*